Nauka do testów na POZWOLENIE

  Kategoria POZWOLENIE
  Tryb nauki
Stopień znajomości wszystkich pytań w kategorii POZWOLENIE
0.0%

Tryb nauki umożliwia poznanie całego zakresu pytań na prawo jazdy dla wybranej kategorii.

Wszystkie pytania podzielone są na działy, do których należą, dzięki czemu można dawkować sobie ilość materiału. Tryb nauki pozwala również na usystematyzowanie nauki i mierzenie stopnia znajomości pytań.

Co oznacza 100% poziom znajomości pytań?

Taki poziom oznacza, że na każde pytanie w ramach wybranego zakresu i wybranej kategorii, ostatnie 2 odpowiedzi (z rzędu) były prawidłowe.

Tryb nauki Teoria.pl pomaga poznać wszystkie zagadnienia i zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!

Przykładowy widok trybu nauki do testów na prawo jazdy
Fragment przykładowego widoku w trybie nauki
Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku

Prosimy Cię o przeczytanie niniejszej informacji i o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych w celu dostarczania reklam spersonalizowanych.

Jeśli wyrazisz zgodę na spersowanlizowane reklamy, wówczas ich treść będzie mogła być oparta na Twoich zainteresowaniach, ustalonych w sposób automatyczny w oparciu o treści oglądane i przekazywane przez Ciebie na innych stronach internetowych oraz na podstawie adresu IP, z którego korzysta Twoje urządzenie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Oldpics Sp. z o.o., ul. Wiktorska 69/3, 02-582 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS - 489931, NIP 5213662992.

Zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) przysługują Tobie następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez nas i naszych partnerów biznesowych:

Udzielenia lub wycofania wcześniej udzielonej zgody możesz dokonać na dole strony Polityka Prywatności

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem w serwisie Teoria.pl, to udzielić/wycofać zgodę możesz w zakładce Moje Konto po uprzednim zalogowaniu się. Na tej samej stronie możesz również usunąć swoje konto.

Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych przez partnerów biznesowych określonę w ich politykach prywatności.

Więcej informacji uzyskasz wybierając przycisk "Więcej informacji" lub przechodząc na stronę Polityka Prywatności.

Więcej informacji